ПРО ЖОРСТОКІСТЬ ТА МИЛОСЕРДЯ

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" діти середніх груп підготували інформаційні плакати за темою "Жорстокість чи милосердя".

Педагоги провели із дошкільниками бесіди, які мали на меті навчити дітей розрізняти добро і зло, жорстокість та милосердя; розвивати такі якості, як доброта і милосердя; виховувати повагу і любов до однолітків та толерантне ставлення до кожної людини.
Немає коментарів:
Дописати коментар